• IRoar głośnik bezprzewodowy bluetooth

Symbol: 70SB163000001
1703.95
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena dostawy 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 8.99
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 791499431

Zostaw telefon

Creative iRoar
Inteligentny głośnik bezprzewodowy z niestandardowymi profilami dźwięku. Głośnik Creative iRoar mimo niewielkich rozmiarów oferuje najwyższą jakość dźwięku. Inteligentny głośnik o znakomitych parametrach jest bezpośrednim następcą modelu Sound Blaster Roar. Zapewnia niezrównanie czysty i dokładny dźwięk.

DZIEDZICTWO SOUND BLASTER ROAR HERITAGE

Zgodny z dziedzictwem Sound Blaster Roar Heritage przenośny głośnik Bluetooth® Creative iRoar oferuje tę samą uznaną jakość dźwięku dostępną dzięki osiągnięciom w inżynierii akustycznej, zaawansowanym komponentom i technologiom, które nadają niezwykła dynamikę dźwiękowi z głośnika w obudowie o wielkości książki.

Nagroda CES 2016 Innovation Awards
Głośnik Creative iRoar został wyróżniony nagrodą CES 2016 Innovation Awards w kategorii domowych komponentów i akcesoriów audio/wideo. Głośnik zostanie zaprezentowany podczas CES 2016, największych na świecie targów elektroniki użytkowej.
Głośnik iRoar oferuje jeszcze lepszą jakość dźwięku i możliwość dostosowania jego funkcji do potrzeb za pomocą samodzielnie utworzonych dodatków. Poznaj najważniejsze cechy i funkcje głośnika Creative iRoar. Kliknij jedną z ikon poniżej, aby wyświetlić odpowiednią sekcję.

TECHNOLGIA BLASTERX™™ ACOUSTIC ENGINE W GŁOŚNIKU IROAR
Doskonałe połączenie rozwiązań konstrukcyjnych i inteligentnego oprogramowania zapewnia niewiarygodną jakość dźwięku.
Technologia BlasterX Acoustic Engine poprawia parametry akustyczne, oferując jeszcze lepsze wrażenia podczas słuchania.

Niestandardowe profile dźwięku na potrzeby rozrywki
Aplikacja Dashboard udostępnia wiele profilów charakterystyki dźwięku, które poprawiają komfort słuchania przy oglądaniu filmów, odtwarzaniu muzyki lub graniu w gry. Wystarczy wybrać odpowiedni profil, a głośnik iRoar automatycznie dostosuje ustawienia do wybranej charakterystyki.

Prawdziwa inteligencja
Chcesz słyszeć wszystkie szczegóły nawet przy najmniejszej głośności? Dzięki funkcji Smart Volume możesz to zrobić jednym naciśnięciem przycisku. Głośnik iRoar obsługuje dwa tryby. Po aktywacji trybu automatycznego dźwięk jest stale monitorowany, dzięki czemu utwory są odtwarzane z jednolitą, wcześniej ustawioną głośnością. Głośnik kompensuje również niską jakość dźwięku źródłowego, wprowadzając korekty na podstawie analizy częstotliwości. Jesteś nocnym markiem? Uwielbiasz oglądać filmy o północy? Tryb nocny pozwala usłyszeć wszystkie detale nawet przy zmniejszonej głośności. Ciesz się najlepszym dźwiękiem — głośnik iRoar zajmie się resztą.

Zestaw głośnomówiący z technologią Mic Beam
Twój głos będzie donośny i wyraźny dzięki mikrofonom z technologią filtracji przestrzennej w głośniku iRoar.
Technologia Mic Beam udostępnia dwa tryby, które umożliwiają odbieranie przez głośnik wszystkich dźwięków dookoła oraz w zakresie określonego parametru. Tryb 360° rejestruje całość dźwięku w pobliżu głośnika niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Natomiast tryb Private tłumi dźwięki, których nie chcesz słyszeć. Tryb ten wychwytuje dźwięki w zdefiniowanej strefie akustycznej, dzięki czemu są one odizolowane od otoczenia.

Aplikacja iRoar Remote Assistant
Aplikacja Remote Assistant pozwala zmienić telefon z systemem Android lub iPhone'a w pilota zdalnego sterowania głośnikiem iRoar. Poza odtwarzaniem muzyki z biblioteki multimediów na telefonie aplikacja daje również dostęp do nagrań audio na karcie microSD w głośniku iRoar. Co najlepsze, możesz wyświetlać na smartfonie informacje o utworach aktualnie odtwarzanych z karty microSD!

Inteligentne sterowanie dotykowe
Inteligentne funkcje sterowania dotykowego dostosowują się do kontekstu na podstawie wybranego trybu działania głośnika. Przyciski podświetlają się, wskazując odpowiednie funkcje sterowania.

KONSTRUKCJA ZAPEWNIAJĄCA PODWÓJNE WZMOCNIENIE: DWA WZMACNIACZE ZAMIAST JEDNEGO
Podczas gdy inne głośniki przenośne zapewniają cichy dźwięk słyszalny na ograniczonym obszarze, Creative iRoar został zaprojektowany, aby wypełniać przestrzeń dźwiękiem. Większość przenośnych głośników wykorzystuje pojedynczy wzmacniacz do odtwarzania całego spektrum dźwięków. W przypadku konstrukcji z jednym wzmacniaczem dużą uwagę zwraca się na tony średnie i niskie, co negatywnie wpływa na dźwięki o wysokich częstotliwościach.
Dzięki wytężonym pracom badawczo-rozwojowym głośnik iRoar mieści w obudowie wielkości książki aż 5 przetworników, w tym jeden o średnicy 2,75″. Dwa lekkie przetworniki wysokotonowe 2″ zapewniają dyspersję wysokich częstotliwości w dalekim polu, zaś górny przetwornik aktywny 2,75″ emituje głębokie basy. Niskie tony są wzmacniane przez dwa boczne, naprzeciwległe radiatory pasywne. Kompaktowy głośnik iRoar jest również wyposażony w dwa znakomite wzmacniacze. Jeden z nich jest przeznaczony do niskich i średnich tonów, zaś drugi wyłącznie do tonów wysokich, co zapewnia czysty, przestrzenny i zrównoważony dźwięk bez negatywnego wpływu na basy.

OSOBISTY BEZPRZEWODOWY SYSTEM NAGŁOŚNIENIOWY NOWEJ GENERACJI
Profesjonaliści także docenią ten zaawansowany głośnik Bluetooth, który może pełnić funkcję osobistego systemu do przemówień publicznych — wypadniesz doskonale podczas prezentacji, konferencji, lekcji, a nawet wieczoru karaoke! Wystarczy połączyć głośnik iRoar oraz mikrofon iRoar Mic (sprzedawany osobno) i scena należy do Ciebie.

Informacje o produkcie
Rodzaj (głośniki) Mobilne (do urz. mobilnych)
System (głośniki) Mono
Przeznaczenie (głośniki) Gaming
Stacja dokująca (wieże / radia) Nie
Regulatory Regulacja wysokich tonów
Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth
Złącza 1 x USB 2.0
Zasilanie Akumulator wbudowany
Akcesoria w zestawie

- Creative iRoar
- Przewód USB
- Zasilacz sieciowy i wtyczki
- Skrócona instrukcja obsługi
- Futerał do noszenia

Kolor (wyliczeniowy) Czarny
Wymiary

225 x 120 x 57 mm

Waga 1.1 kg
Pozostałe parametry

Wymagania systemowe:

System Windows®
- Microsoft® Windows 7 i nowsze wersje
- 100 MB wolnego miejsca na dysku twardym
- Dostępny port USB
System operacyjny Mac® OS:
- Mac OS X® 10.6.8 i nowsze wersje
- 100 MB wolnego miejsca na dysku twardym
- Dostępny port USB
Odtwarzanie lub nagrywanie z wykorzystaniem karty microSD:
- Karty microSD i microSDHC o pojemności do 32 GB sformatowane jako FAT/FAT32.
- Popularne formaty audio, takie jak MP3, AAC i WAV. (MP3 do 320 kb/s, AAC do 320 kb/s i VBR).
Urządzenia z systemem iOS:
- iPhone®/iPad® z systemem iOS 7.0 lub nowszym
Urządzenia z systemem Android:
- Telefon/tablet z systemem Android 4.0 lub nowszym

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie